Doprava a platba

dooprava_platba

 

Poznámka: ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZÁSILKU POSLAT NA SLOVENSKO, PROSÍME O VYČKÁNÍ NA REAKCI NA VAŠI OBJEDNÁVKU, OZVEME SE VÁM OHLEDNĚ UPRAVENÉHO POŠTOVNÉHO (PLATBA POUZE PŘEVODEM NEBO KARTOU).

 

DOPRAVA

Zásilkovna - 69 Kč, nad 2000 Kč ZDARMA

Při objednávce si vyberete odběrné místo, po zpracování objednávky od Zásilkovny obdržíte e-mail s trasovacím číslem pro sledování zásilky, po doručení na Vámi vybranou pobočku Vám pošlou SMS a e-mail s heslem, které potřebujete pro vyzvednutí (je tedy možnost, že Vám zásilku může vyzvednout jiná osoba, které předáte toto heslo). Balíček si pak vyzvedněte ideálně do 7 dnů. Pokud víte, že to nestihnete, Zásilkovna Vám ho podrží zdarma až po dobu 21 dnů, pokud jim dáte vědět pomocí odkazu v e-mailu či uvedeném telefonu. V případě, že si ani takto zásilku nestihnete vyzvednout, pošlou nám zásilku zpět, opětovné zaslání Vám budeme účtovat. Platba hotově (vždy) nebo kartou (dle možností dané pobočky).

*Pozor - v období 1.10.-30.1. může Zásilkovna zkrátit dobu pro vyzvednutí na 5 kalendářních dní bez možnosti prodloužení.

DPD - 99 Kč, nad 2000 Kč ZDARMA

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu ve všední dny mezi 8:00-18:00 hod., den předem budete informováni SMS a e-mailem o doručení, jehož dobu, způsob nebo cílovou adresu lze odpovědí na SMS či e-mail změnit. V den doručení Vám pak upřesní čas. Zásilku můžete sledovat tady. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to druhý den. Pokud neuspěje ani napodruhé, zkusí to ještě jednou naposledy. Celkem tedy 3x. Potom nám zboží vrátí a jeho případné opětovné zaslání Vám znovu naúčtujeme. Platí se přímo řidiči v hotovosti.

Česká pošta - Balík do ruky - 129 Kč, nad 2000 Kč ZDARMA

Doručení balíku až do ruky. Poté, co od nás Česká pošta převezme zásilku, dostanete od ČP SMS a e-mail s informací o převzetí a doručení, sledovat svou zásilku můžete tady. Pokud se Vám navrhované datum nebo čas doručení nehodí, můžete je změnit zde. Pokud Vás pracovník pošty i tak nezastihne, balík na Vás počká na Vaší poště po dobu 7 dnů. Pokud se na poštu nemůžete z nějakého důvodu dostavit, můžete si zažádat o opakované doručení. V případě, že si zásilku nepřevezmete vůbec, vrátí se nám zpět. Znovuzaslání Vám v tomto případě budeme účtovat. Platba hotově (vždy) nebo kartou (po ověření u doručujícího pošťáka).


*Všechny zásilky posíláme přes Zásilkovnu, jakožto prostředníka doručovacích služeb. Konečné doručení zajistí Vámi vybraný doručovatel.

 

PLATBA

Dobírkou - 30 Kč

Zboží zaplatíte až při převzetí u doručovatele.

Platba kartou, rychlý online převod - ZDARMA

Zboží nám zaplatíte kartou online předem. Poté už nic neplatíte.

Převodem na bankovní účet - -5 Kč

Zboží nám zaplatíte předem, jakmile nám dorazí peníze na účet, pošleme Vám balíček. Poté už nic neplatíte.

 

BANKOVNÍ SPOJENÍ (CZK)

č. účtu: 2800605461/2010 (Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1)

BIC: FIOBCZPPXXX

IBAN: CZ0920100000002800605461

(při platbě předem uvádějte variabilní symbol platby, přijde Vám v potvrzení objednávky e-mailem)